Održana obuka nastavnika za uvuđenje esDnevnika u Poljoprivrednoj školi

Vršac, Poljoprivreda škola "Vršac", 24.01.2018.

Dana 23. i 24.01.2018. održana je obuka nastavnika za uvodjenje E-dnevnika (ES-dnevnika) u Poljoprivrednoj školi ,,Vršac,,.
Nastavnici škole su sa oduševljenjem i velikim entuzijazmom prihvatili nov način vođenja školske evidencije, te je odziv za obuku stoprocentan.
E-dnevnik donosi dosta novina u vodjenju školske evidencije. Jednostavnije je i brže upisivanje časova, odsutnih učenika, dežurnih. Lakši je unos ocena.
Novine su i to što će učenici i roditelji lakše videti unete ocene ali i izostanke.
Laše, tačnije i brže će se voditi statistika škole.
Naša škola ima nameru da uz dozvolu Ministarstva prosvete nauke i tehnološkog razvoja R. Srbije potpuno odbaci staru evidenciju i pređe isključivo na elektronski način vođenja evidencije (ES-dnevnik) već tokom februara 2018. godine.
Sve u svemu, Poljoprivredna škola ,,Vršac,, krupno korača koracima 21. veka!

Detaljnije pogledajte na našoj FB stranici OVDE