Polaganje za "F" kategoriju

Vršac, Poljoprivreda škola "Vršac", 24.02.2018.

 

 

 

Danas 22.02.2018. je veliki dan za učenike drugog razreda, smera Rukovalac-mehaničar poljoprivredne tehnike. Oni danas polažu testove za sticanje vozačke dozvole ,,F,, kategorije. Svi učenici koji danas polože testove u narednom periodu kreću na praktičnu obuku vožnje traktora na školskom poligonu. Praktično polaganje vožnje biće organizovano krajem juna meseca, kada će svi koji polože i dobiti zvanične vozačke dozvole ,,F,, kategorije. Obuka i polaganje su za učenike Poljoprivredne škole potpuno besplatni.
Podsećamo da i učenici smera Poljoprivredni tehničar takodje imaju mogućnost da potpuno besplatno prođu obuku i polažu za ,,F,, kategoriju u okviru školovanja u Poljoprivrednoj školi ,,Vršac,, a za šta vlada izuzetno veliko interesovanje.

 

Detaljnije pogledajte na našoj FB stranici OVDE

 

 

Design by Joomla 1.6 templates