Tribina ,,Bez bezbednosti nema mlaosti,,

Vršac, Poljoprivreda škola "Vršac", 14.11.2017.

 

Danas 14.11.2017. Održana je tribina posvećena žrtvama saobraćajnih nezgoda. Koja se na današnji dan obeležava u čitavom Svetu. Tribina je projektom ,,Bez bezbednosti nema mlaosti,, zamišljena kao interna za učenike Poljoprivredne škole. Medjutim u čitav projekat uključio se i Savet za bezbednost saobraćaja Grada Vršca, tako da je tribini dat značaj za čitav grad. Iz tog razloga danas su u Poljoprivrednoj školi bili i učenici ostalih srednjih škola Vršca. Na tribini su govorili Miloš Vasić, predsednik Saveta za bezbednost saobraćaja Vršca i član veća Grada Vrčca, Predstavnik Agencije za bezbednost saobraćaja, invalidi koji su invaliditet stekli u saobraćajnom nezgodama, a prisustvovali su i predstavnici saobraćajne policije Vršca. Tribina je ostavila snažan utisak na vršačke srednjoškolce. Na kraju tribine učenici su mogli da postavljaju pitanja vezana za bezbednost saobraćaja a na izlasku su dobili i mali poklon koji će ih opominjati na opreznost u saobraćaju. Današnjom tribinom projekat ,,Bez bezbednosti nema mladosti,, ulazi u završnu fazu. A mišljenja su da je prevazišao sva očekivanja i učenika i nastavnika, te pokrenuo čitavu društvenu zajednicu na razmišljanje o ovoj temi.

Detaljnije na našoj FB stranici OVDE

 

 

 

Design by Joomla 1.6 templates