Maturska eskurzija Grčka 2017

Vršac, Poljoprivredna škola "Vršac", 30.09.2017.

 

I ove godine učenici završnih razreda organizovano su sa svojim profesorima bili na maturskoj ekskurziji u Grčkoj, u periodu od 24. do 29. septembra. Smšteni su bili u mestu Paralija Katerini u Olimpskoj regiji. Boravak od pet dana iskorišćen je da pored druženja, maturanti obiđu i planinu Olimp, vazdušnu banju Litohoro, arheološko nalazište Dion, turističko mesto Katerini, živinarsku farmu u blizini Diona, sveto mesto Meteori i najveći manastir Veliki Meteori, kao i Solun, u kome su pored Bele kule, Aristotelovog trga - najvećeg evropskog trga koji izlazi na more, Crkve Svetog Dimitrija iz 5. veka, posetili i Srpsko vojničko groblje Zeintinlik, kroz koje ih je proveo deda Đorđe čuveni čuvar ovog mesta. U povratku večera je bila organizovana u Srbiji u Leskovcu, u hotelu Bavka.

Slike možete pogledati OVDE

 

 

Design by Joomla 1.6 templates