Takmičenje u oranju na oglednom imanju u Zagajici

Vršac, Poljoprivredna škola "Vršac", 19.09.2017.

 

 

U organizaciji PSS ,,Agrozavod,, iz Vršca, danas 19.09.2017. organizovano je takmičenje u oranju na oglednom imanju u Zagajici. Na takmičenju je učestvovalo i pet učenika Poljoprivredne škole ,,Vršac,, smer Poljoprivredni tehničar treće i četvrte godine. Učestvovali su: Nedin Nenad IV/1, Marić Stefan IV/1, Sava Stojakov IV/1, Pejović Miloš III/1 i Ognjen Jeftić III/1, a mentor je bio profesor Borivoje Tapavički. Za učestvovanje i trud dobili su zahvalnicu Agrozavoda. Zahvalnicu PSS ,,Agrozavod,, dobila je i Poljoprivredna škola ,,Vršac,, za dugogodišnju uspešnu saradnju izmedju ove dve ustanove. Treba reći i to da je posle oranja pripremljena i mala zakuska za prisutne takmičare, navijače, mentore i komisiju a koju su posluživali takodje učenici naše škole smera Kuvar sa svojom profesorkom Milojkom Josimov.

 

 

 

 

Design by Joomla 1.6 templates