Poljoprivredna škola ,,Vršac,, na Grožđebalu 2017.

Vršac, Poljoprivredna škola "Vršac", 14.09.2017.

 

I ove 60. jubilarne proslave Dana berbe grožđa, Poljoprivredna škola ,,Vršac,, je aktivna u dešavanjima u našem Gradu i ovoj značajnoj turističko privrednoj manifestciji. 
Bićemo prisutni sa našim Turističkim tehničarima kao volonterima Turističkog saveza Vršca, naši Kuvari će biti prisutni na Vršačkom bregu u noći pred početak grožđebala, Poljoprivredni teničari i Rukovaoci-mehaničari poljoprivredne tehnike nabrali su plodove grožđa i voća koje su marljivo uzgajali tokom cele godine i predstavili ih na tradicionalnoj izložbi u okviru dana Berbe grožđa u Konkordiji koja će biti otvorena u petak. Škola i ove godine ima svoj štand u okviru kojeg će se prodavati jabuke, med, sada i grožđe,kao i ostale đakonije od meda i peciva a koje su pravili naši Prehrambeni tehničari i Pekari. Na štandu škole u okviru trodnevne manifestacije će biti prisutni učenici i njihovi profesori, pa pored interesantnih proizvoda koje možete kupiti, možete se interesovati i o samom radu škole, našim atraktivnim smerovima i ostalom što Vas zanima. 

Slike sa Dana berbe grožđa

 

 

Design by Joomla 1.6 templates